Site Tools


eduhosting

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Next revision
Previous revision
eduhosting [2011/02/18 11:21]
root created
eduhosting [2013/06/17 02:49] (current)
Line 1: Line 1:
-Parametry+====== ​Parametry ​======
 Místo v řádu 100-vek GB.  Místo v řádu 100-vek GB. 
-     ​1. ​Procesor Intel(R) Celeron(TM) 1100MHz.  +  - Procesor Intel(R) Celeron(TM) 1100MHz.  
-     2. Připojení k internetu Spi-Net (15Mbps).  +  ​- ​Připojení k internetu Spi-Net (15Mbps).  
-     3. Disků je několik, čili rychlost je slušná.  +  ​- ​Disků je několik, čili rychlost je slušná.  
-     4. Přístup jako root k serevru. Předpokládám,​ že se všichni zájemci budou znát a nikdo nebude server přetěžovat.  +  ​- ​Přístup jako root k serevru. Předpokládám,​ že se všichni zájemci budou znát a nikdo nebude server přetěžovat.  
-     5. Na jakékoliv otázky ohledně čehokoliv odpovím do 2dnů stručně, příp. není problém na nějaké téma uspořádat školení(čko).  +  ​- ​Na jakékoliv otázky ohledně čehokoliv odpovím do 2dnů stručně, příp. není problém na nějaké téma uspořádat školení(čko).  
-     6. Když něco zkazíte strašně hodně, tak do dvou týdnů server přeinstaluji,​ příp. opravím problém. Jednoduší problémy vyřešíte hravě sami.  +  ​- ​Když něco zkazíte strašně hodně, tak do dvou týdnů server přeinstaluji,​ příp. opravím problém. Jednoduší problémy vyřešíte hravě sami.  
-     7. Když odejde hardware, tak do dvou týdnů nainstaluji nový (příp. nejprv pomalejší,​ neboť než seženu nový stroj, může to chvíli trvat).  +  ​- ​Když odejde hardware, tak do dvou týdnů nainstaluji nový (příp. nejprv pomalejší,​ neboť než seženu nový stroj, může to chvíli trvat).  
-     8. Paměť 256MB, dá se navýšit, když budete k aplikacím potřebovat. Paměť byste si buď sehnali vy, nebo já a vy byste ji zaplatili. Nicméně leckdo z vás má doma třeba starý počítač, čili z něj by se dala paměť vzít.  +  ​- ​Paměť 256MB, dá se navýšit, když budete k aplikacím potřebovat. Paměť byste si buď sehnali vy, nebo já a vy byste ji zaplatili. Nicméně leckdo z vás má doma třeba starý počítač, čili z něj by se dala paměť vzít.  
-     9. Zálohované napájení.  +  ​- ​Zálohované napájení.  
-    ​10. ​Nikdo jiný, kromě vás tam nebude. Server je jen váš+  ​- ​Nikdo jiný, kromě vás tam nebude. Server je jen váš
-    11. Daná konfigurace stačí na zřízení několika desítek webů (když bude málo hitů, třeba jeden za s), FTP, svn, git, wiki, atd...+
  
 +Daná konfigurace stačí na zřízení několika desítek webů (když bude málo hitů, třeba jeden za s), FTP, svn, git, wiki, atd...
  
-Cena [Kč za rok] 
-elektřina ​     4000,00 
-server ​     2000,00 
-konzultace ​     1000,00 
  
-CELKEM ​     ​7000,​00+====== Cena [Kč za rok] ====== 
 + 
 +|**elektřina** ​ |    4000,00| 
 +|**server** ​   |  2000,00| 
 +|**konzultace**| ​     1000,00| 
 +^**CELKEM**^ ​    7000,00^
  
 Elektřinu budete platit i když budete mít server u sebe doma. I když ji platí rodiče, určitě by ocenili tuto variantu, neboť díky ní ušetří. Budete-li totiž např. 3, kteří budete sdílet server, tak jsou ceny v podstatě směšné (podívejte se na internet, kolik stojí serverhosting) Elektřinu budete platit i když budete mít server u sebe doma. I když ji platí rodiče, určitě by ocenili tuto variantu, neboť díky ní ušetří. Budete-li totiž např. 3, kteří budete sdílet server, tak jsou ceny v podstatě směšné (podívejte se na internet, kolik stojí serverhosting)
Line 28: Line 29:
  
 Prosím vás, dejte vědět do dvou týdnů, jestli o nabídku máte zájem. Můžeme se také samozřejmně domluvit na změně parametrů. Informace o nabídce dám také na ondrej.vostal.net. Prosím vás, dejte vědět do dvou týdnů, jestli o nabídku máte zájem. Můžeme se také samozřejmně domluvit na změně parametrů. Informace o nabídce dám také na ondrej.vostal.net.
- 
-Mějte se pěkně 
  
  
-P.S. +====== HW ====== ​
  
 Současné rozložení místa na discích: Současné rozložení místa na discích:
eduhosting.1298024464.txt.gz · Last modified: 2013/06/17 02:49 (external edit)