Site Tools


New release available: 2020-07-29 "Hogfather". upgrade now! [51.3] (what's this?)
New release candidate 3 available: 2020-06-09 "Hogfather". upgrade now! [51.2] (what's this?)
New release candidate 2 available: 2020-06-01 "Hogfather". upgrade now! [51.1] (what's this?)
New release candidate available: 2020-06-01 "Hogfather". upgrade now! [51] (what's this?)
Hotfix release available: 2018-04-22c "Greebo". upgrade now! [50.3] (what's this?)
cohostovat

privacy
Důvěryhodnost

Náš hosting nejlépe využijete ve chvíli, kdy máte zajímavý internetový projekt a málo peněz, či se chcete naučit používat/spravovat/nastavovat linux v celé jeho kráse.

Internetový projekt

Náš hosting užijete zejména ve chvíli, kdy jste vymysleli zajímavý internetový projekt, ale nemáte moc peněz a nepředpokládáte, že provoz na serveru bude hned ze začátku masivní. Kdykoliv máte možnost programy (a i web) přesunout na jiný hosting. Všechna data, která na server nahrajete jsou vaše. Nebudeme vám klást žádné překážky, pokud se rozhodnete data kdykoliv zkopírovat, či smazat. Ke všem datům máte neomezený přístup.

Díky osobnímu přístupu se také seznámíte s ostatními lidmi, kteří mají podobné problémy a zájmy, což může být pro vaše další působení na internetové scéně přínosem.

Vaše know how je samozřejmně chráněno v nejvyšší možné míře.

Nás hosting je též unikátní tím, že za nízkou cenu můžete využít v podstatě jakoukoliv technologii, nainstalovat libovolný program a nastavit ho podle libosti. Díky tomu nezůstane vás projekt uvězněn v PHP a Mysql, jak je tomu u běžných web hostingů.

Linux

Na server dostanete přístup na uživatele root. To s sebou nese jisté povinnosti, které budou dále zachyceny ve smlouvě. Nicméně tím se vám otevírá možnost nastavit si jakoukoliv službu a spustit jakýkoliv program budete chtít.

cohostovat.txt · Last modified: 2013/06/17 02:49 (external edit)